Adidas avalynė ir drabužiai Vilniuje

Pasinaudokite puikiais „Adidas“ sportinių drabužių ir avalynės pasiūlymais mūsų „Adidas“ parduotuvėje Vilniuje!

adidas sportbaciai vyrams
adidas moteriški sportiniai batai

Adidas: kultinis sportinių prekių vardas

Kalbant apie Adidas avalynę, mūsų asortimente yra tiek įprasti sportiniai bateliai, tiek madingi laisvalaikio batai. Adidas batų ir drabužių kainos yra nuolat mažinamos mažiausiai 30%, o didžiausios nuolaidos gali siekti net 70%. 

Vokietijoje atsiradęs „Trijų juostelių“ ženklas per pastaruosius dešimtmečius praplėtė prekių asortimentą į daugybę įvairių segmentų. Kiekvienais metais ADIDAS pagamina daugiau nei 900 milijonų skirtingų prekių, tokiu būdu ADIDAS tapo kur kas daugiau nei tik sportinę aprangą siūlančiu gamintoju.

„Adidas“ sukurtos plačiai žinomos sportinės aprangos kolekcijos praktiškai apima bet kokio pobūdžio sporto šakas, ir tai liudija nesuskaičiuojamas nacionalinių komandų rėmimų kiekis, kartu su keliais stambiais sporto klubais visame pasaulyje.

Skaityti daugiau
adidas snikers originals
raudoni adidas sportbačiai

Adidas logotipas ir naujosios-senosios sportinės avalynės perspektyvos

ADIDAS save reprezentuoja kaip įmonę, kuri dinamiškai tobulėja, vydamasi vyraujančias tendencijas, todėl visada klientui turi pasiūlyti paskutinės mados kokybišką produktą.

Ankstyvojoje įmonės vystymosi stadijoje, ADIDAS kievieną pagamintą prekę žymėdavo trimis juodomis juostelėmis. Pastarosios reprezentavo Šiaurės Ameriką, Europą ir Aziją – tris pagrindinius žemynus, kuriuose labiausiai ir išplito prekinis ženklas.

Per pastaruosius dešimtmečius ADIDAS logotipas buvo perkurtas kelis kartus, siekiant įprasminti ADIDAS siunčiamą žinutę vartotojui, pasitelkiant tikslesnius grafinius elementus. Pagrindinė ženklo versija turėjo būti panaši į kalną, kad įkūnytų iššūkį įveikti savo ribas. Naujausio leidimo “ADIDAS Originals” ženklo drabužiai bei avalynė, kurią galite rasti mūsų parduotuvėje Vilniuje, išsiskiria savo puikiai orui pralaidžia viršutine dalimi ir puikiai sugeriančia judesius vidine bato dalimi.

Skaityti daugiau

Griebk savo ADIDAS nuolaidą mūsų išparduotuvėje!


Mūsų durys Jums atvertos

Nuo 10:00 iki 20:00
Nuo Pirmadienio iki Sekmadienio
Ukmergės g. 30, Vilnius

Malonaus apsipirkimo!