Nike drabužiai Vilniuje

Mūsų erdvioje ir šviesioje išparduotuvėje jūsų laukia daugybė „Nike“ sportinių drabužių, kurių kainos yra žymiai mažesnės.

nike sportiniai bateliai vaikams

NIKE avalynė bei drabužiai kūria tendecijas sporto mados pasaulyje

Be tokių pavyzdinių bėgimo batų, kaip „Nike Air Max“, mūsų lentynose rasite didžiulį madingų „Nike“ džemperių pasirinkimą, taip pat daugybę marškinėlių, sporto kelnių ir sportinių kostiumų, kurių dydžių įvairovė taip pat yra labai plati.

„Nike“ produktai vyrams, moterims ir vaikams, parduodami patraukliomis kainomis, išsiskiria puikiomis savybėmis ir suteikia neįsivaizduojamą komforto jausmą visą dieną – nesvarbu, ar įsiliejate į skubančio miesto gyvenimą, ar tiesiog žiūrite serialą „Draugai“, sėdėdami ant sofos jaukioje, ramioje aplinkoje.

Savo gaminių gamyboje NIKE naudoja drąsias spalvas bei formą išreiškiančias medžiagas. Nike gamina sportui skirtą aprangą tuo pat metu ją padarydama patrauklią akiai. Avalynę, aprangą ir aksesuarus už patrauklią kainą rasite mūsų MyOutlet išparduotuvėje, Vilniuje.

Skaityti daugiau
nike kedai vyrams
nike sportiniai bateliai moterims

“Swoosh”! Nike logotipas ir inovacijos sporto avalynės pasaulyje

Gerai pasaulyje žinomas NIKE prekės ženklas siunčia aiškią žinią savo vartotojams – dinamiškumą. Puikiai atpažįstami išlenkimai vedantys nuo viršaus į apačią ir atvirkščiai. Šis grafinis elementas sufleruoja mintį apie judesį iš vieno taško į kitą be pradžios ar pabaigos.

“Anotomopoezinis” žodis, kuris yra tapęs NIKE sinonimu, leidžia kompanijai nenaudoti savo pavadinimo ant prekių, palikdamas jas ir taip puikiai atpažįstamas. Be to, kad NIKE gamina savo puikiai žinomas avalynės serijas, kaip, pavyzdžiui “Nike Pegasus”, nuolatos stengiasi praturtinti savo kolekcijas naujausiomis technologijomis. Pavyzdžiui “All Natural Movement” serija, kurią galite rasti ir mūsų MyOutlet išpaduotuvėje, Vilniuje, padidina pado standumą dėl lazeriu raižytų lanksčių griovelių. Naudodami avalynę su šia technologija jūsų pėdos puikiai jausis bet kokiomis sąlygomis.

Skaityti daugiau

Griebk savo NIKE nuolaidą mūsų išparduotuvėje!


Mūsų durys Jums atvertos

Nuo 10:00 iki 20:00
Nuo Pirmadienio iki Sekmadienio
Ukmergės g. 30, Vilnius

Malonaus apsipirkimo!